Üdvözlünk a BCE Leckekönyv oldalán!

Csatlakozz közösségünkhöz! Szerezz új barátokat, szervezz tanulócsoportokat vagy akár bulikat, tölts le segédanyagokat vizsgáidhoz vagy töltsd fel jegyzeteidet és oszd meg másokkal!

Regisztráció
2013. június 03., hétfő 14:19

Hegyalja 2013 - Részletes programok

Írta: 
Értékelés:
(0 szavazat)

hegyaljalogo 2013Megérkezett a részletes program a Hegyalja fesztiválhoz. Kíváló kikapcsolódás a vizsgaidőszak után. Te se hagyd ki.

Borsodi nagyszínpad

SZERDA
17:15 18:00 The Grenma
18:30 19:30 Newsted (USA)
20:00 21:00 Subscribe
21:30 22:45 Asking Alexandria (UK)
23:15 00:45 Slayer (USA)
CSÜTÖRTÖK
15:45 16:30 Rómeó Vérzik
17:00 18:00 Leander Rising
18:30 19:30 Road
20:00 21:00 Depresszió
21:30 23:00 Skindred (UK)
23:30 01:00 Down (USA)
PÉNTEK
16:30 17:30 Ganxsta Zolee és a Kartel
18:00 19:00 Little G. Weevil
19:30 20:45 Anti-Flag (USA)
21:15 22:30 Magna Cum Laude
23:00 00:30 Ákos
SZOMBAT
15:30 16:30 Yellow Spots
17:00 18:00 Paddy and the Rats
18:30 19:30 Brains
20:00 21:00 Punnany Massif
21:30 23:00 Quimby
23:30 01:00 Scooter (D)

Pepsi színpad

SZERDA
17:00 18:00 Magma Rise
18:30 19:30 Konflikt
20:00 21:00 Every Time I Die (USA)
21:30 22:30 Aljas Kúszóbab
23:00 00:15 Alvin és a Mókusok
00:45 01:45 Coal Chamber (USA)
02:00 03:00 Watch My Dying
CSÜTÖRTÖK
14:30 15:15 Let The Cigar Die
15:45 16:30 Till We Drop
17:00 18:00 Between The Buried And Me (USA)
18:30 19:30 Fish!
20:00 21:15 The Devil Wears Prada (USA)
21:45 23:00 The Carbonfools
23:30 00:45 Irie Maffia
01:15 02:15 Skafunderz
PÉNTEK
15:45 16:30 Konyha
17:00 18:00 Hippikiller
18:30 19:30  
20:00 21:15 Magashegyi Underground
21:45 23:00 Kistehén
23:30 00:45 Kiscsillag
01:15 02:15 Nemjuci
SZOMBAT
15:45 16:30 CsakazértiS
17:00 18:00 Insane
18:30 19:30 Nevergreen
20:00 21:15 Dalriada
21:45 23:00 Edda Művek
23:30 00:45 Ensiferum (FIN)
01:15 02:15 Zorall

Borsodi Malátabár

SZERDA
17:30 18:10 Jupiter Trip
18:30 19:30 Jurij
20:00 21:00 Bohemian Betyars
21:30 22:30 Belga
23:00 00:30 Percy
00:30 02:30 Dieselboy (USA)
02:30 04:30 Mindscape
04:30 06:00 Inward Phase
CSÜTÖRTÖK
17:30 18:30 Mangod
19:00 20:00 Synchronring
20:20 21:20 Bouncing Souls (USA)
21:40 23:00 FreshFabrik
23:00 00:30 boc
00:30 02:30 Reso (UK)
02:30 04:30 DST
04:30 07:00 boc
PÉNTEK
17:30 18:30 Solar Surf
19:00 20:00 Ivan &The Parazol
20:20 21:20 Soerii & Poolek Live
21:40 22:45 Anna and the Barbies
23:15 00:30 Compact Disco
01:00 02:30 AMB
02:30 04:00 Koan Sound (UK)
04:00 07:00
SZOMBAT
18:30 19:30 Told a májkot 2013 tehetségkutató nyertese
20:00 21:30 Anima Sound System
22:00 23:00 Hősök Live
00:40 01:30 Stanton Warriors (UK)
23:30 00:40 Akkezdetphiai
01:30 05:00 Rewind
01:00 02:00 Rewind
02:00 03:30 Stanton Warriors (UK)
03:30 06:00 Rewind
kedd
18:00 19:00 Idiot Side
19:30 20:30 Hangerilla
21:00 22:00 Killer Suprise
22:30 23:30 Hatás Alatt
00:00 02:00 ZUP
02:00 06:00 GesBin

Bomba színpad

SZERDA
22:30 01:00 BvsO
01:00 03:00 Andro
03:00 07:00 BvsO
CSÜTÖRTÖK
22:30 01:00 Dj Váczy
01:00 03:00 Majka & Curtis & BLR
03:00 07:00 Dj Váczy
PÉNTEK
22:30 01:00 Dj PéGé
01:00 03:00 Julia Carpenter
03:00 07:00 Dj PéGé
SZOMBAT
22:30 01:00 Dj Koltai
01:00 03:00 j Junior
03:00 07:00 Lauer

Jäger Bar

SZERDA
15:00 17:00 Jäger Community
17:00 21:00 Jäger MicroMagic
19:30 20:00 Jäger Stand-up Comedy Janklovics Péter
21:00 22:45 DJ Thread (JägerMasterTempo verseny győztes)
22:45 06:00 JägerBar Party P. Rizzo (a.k.a. DJ Paplan) vs Johnny Crunch
CSÜTÖRTÖK
15:00 17:00 Jäger Community
17:00 19:30 Jäger MicroMagic
18:00 21:00 Jäger Karaoke @ Guitar Hero
19:30 20:00 Jäger Stand-up Comedy: Dombóvári István
21:00 23:00 DJ Thread (JägerMasterTempo verseny győztes)
23:00 06:00 JägerBar Party P. Rizzo (a.k.a. DJ Paplan) vs Johnny Crunch
PÉNTEK
15:00 17:00 Jäger Community
17:00 20:45 Jäger Karaoke @ Guitar Hero
19:00 19:30 Jäger Stand-up Comedy: Badár Sándor
20:45 23:00 >DJ Thread (JägerMasterTempo verseny győztes)
23:00 06:00 JägerBar Party P. Rizzo (a.k.a. DJ Paplan) vs Johnny Crunch
SZOMBAT
15:00 17:00 Jäger Community
16:00 21:00 Jäger Karaoke @ Guitar Hero
17:00 21:00 Jäger Ice breaking
19:30 20:00 Jäger Stand-up Comedy: Lorán Barnabás
21:00 23:00 DJ Thread (JägerMasterTempo verseny győztes)
23:00 06:00 JägerBar Party P. Rizzo (a.k.a. DJ Paplan) vs Johnny Crunch

Viasat színpad

SZERDA
00:00 01:30 Jety
01:30 03:00 Collective Machine
03:00 05:00 Sanyiman
CSÜTÖRTÖK
00:00 01:30 Adambreaks
01:30 03:00 Ludmilla
03:00 05:00 Metha
PÉNTEK
00:00 01:30  
01:30 03:00 Dave Scorp
03:00 05:00 Stereo killaz
SZOMBAT
00:00 01:30 Flanker
01:30 03:00 Kazay
03:00 05:00 Natural
Megjelent: 915 alkalommal Utoljára frissítve: 2013. június 03., hétfő 14:28
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Facebook bejelentkezés

Hírlevél

Facebook

Partnereink

Hívj mobilt olcsóbban!

Hívj magyar mobilt 12, vezetékest 3 forintért!

www.olcsomobilhivas.hu